PRODUKTET
LEXO MË SHUMË

Synimi origjinal i JGo është të krijojë produkte inteligjente që kujdesen dhe mbrojnë njeriun. 

Ore per femije JGo DF33Z me pozicionim GPS 4g ore vajze per femije shumefunksionale e papërshkueshme nga uji
Ore per femije JGo DF33Z me pozicionim GPS 4g ore vajze per femije shumefunksionale e papërshkueshme nga uji
Ore per femije JGo DF33Z me pozicionim GPS 4g ore vajze femije Ore shumefunksionale e papërshkueshme nga uji SOS telefon studentor Ora inteligjente.
Ora inteligjente MW30 e re e RUX-it
Ora inteligjente MW30 e re e RUX-it
Ekran Realtek 8762DW+1,32 inç me rezolucion të lartë 360*360 me fuqi ultra të ulët, monitorim i temperaturës së trupit,Funksioni i kujdesit për të afërmit dhe miqtë në distancëTPU miqësore me mjedisin/ rrip lëkure, i lidhur me dorë, jo i ndjeshëm ndaj konsumit.Hardware i veshur+APP inteligjent+ shërbim cloud i të dhënave të mëdhaVishni me vete, kontrolloni, shfaqni dhe regjistroni të dhënat përmes APP-së.Jetëgjatësi e gjatë e baterisë në gatishmëri. Ndërrimi me shumë numra
Releep W3 Hot sales Orë inteligjente në gatishmëri të gjatë 1.32 telefonatë fitnesi me ekran të plotë me prekje orë inteligjente
Releep W3 Hot sales Orë inteligjente në gatishmëri të gjatë 1.32 telefonatë fitnesi me ekran të plotë me prekje orë inteligjente
Ekran Realtek 8762DW+1,32 inç me rezolucion të lartë 360*360 me fuqi ultra të ulët, monitorim i temperaturës së trupit,Funksioni i kujdesit për të afërmit dhe miqtë në distancëTPU miqësore me mjedisin/ rrip lëkure, i lidhur me dorë, jo i ndjeshëm ndaj konsumit.Hardware i veshur+APP inteligjent+ shërbim cloud i të dhënave të mëdhaVishni me vete, kontrolloni, shfaqni dhe regjistroni të dhënat përmes APP-së.Jetëgjatësi e gjatë e baterisë në gatishmëri. Ndërrimi me shumë numra
Ora inteligjente GPS e RUX MW10 4G
Ora inteligjente GPS e RUX MW10 4G
Madhësia e makinës: skicë 46 mm * 46 mm * 15 mmEkrani: 1.2 Ekran LCD me konsum ultra të ulët të energjisë 240*240Komunikimi: NB-IOT NB2 informacioni i brezit të frekuencës B3/B5/B8/B18/B26 kartën eSIMKontrolli: butona mekanikë, me prekje në ekran të plotë Qëndrueshmëri:Gatishmëri për 15 ditë, punë e vazhdueshme për 15 ditëPozicionimi SOS: pozicionimi i stacionit bazë + pozicionimi Bluetooth + GPS + AGPS + zhvendosja e WiFi 5Shkallët: Raportimi i ngjarjeve sportive, lloji, kohëzgjatja, statistikat e parametrave bazë

Ne mund të ofrojmë logon e markës, kutinë e dhuratave, manualin e përdoruesit dhe shërbime me porosi të APP-së. Shërbime të ndryshme me porosi me kërkesa të ndryshme MOQ. LOGO-ja juaj mund të gdhendet me lazer në orë për një porosi të vogël.

1000 copë. Për bashkëpunimin e parë, porosia juaj e vogël (100 copë dhe më shumë) është e pranueshme, por çmimi do të jetë pak i lartë në bazë të sasisë suaj. Po, ju mund të përzieni ngjyrat për çdo model dhe stile të ndryshme.

TonaOrë inteligjente Grde, kufjet dhe kufjet, byzylykët inteligjentë dhe produktet e tjera inteligjente janë të besueshme dhe të besueshme.

Për produktet që janë në magazinë, ne mund t'i dërgojmë brenda 3 ditëve pas marrjes së pagesës tuaj. Për porosi me porosi, sasi brenda 2000 copë, koha e prodhimit është 15-25 ditë pasi të gjitha detajet janë konfirmuar.

 • Përvoja jonë

  Ne kemi linjat tona të plota të prodhimit për të ofruar një çmim konkurrues;

 • Çmimi i kostos

  Është jetike për çdo kontraktor që të mos e tejkalojë buxhetin dhe për këtë arsye ne i kushtojmë vëmendjen maksimale.

 • Koha Jone

  Kapacitet i fortë real i prodhimit për të siguruar kohë të shpejtë të dorëzimit për ju;

 • Shërbimi ynë

  Ekipi ynë profesional mund të instalojë të gjitha llojet e pajisjeve në ndërtesën e përfunduar si pjesë e shërbimeve pas ndërtimit.

 • 2009
  Themelimi i kompanisë
 • 30+
  Ekipi i R&D
 • 100+
  porosi e vogël e pranueshme
Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd.

Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd. (JGo shkurt) është një kompani inovative e specializuar në Android Smart Watch,orë inteligjente grde, Gjurmues fitnesi, byzylyk inteligjent, orë GPS për fëmijë, gjurmues aktiviteti, orë sportive, orë fitnesi, kufje dhe produkte të kujdesit për të moshuarit.

Ne kemi një R&Ekipi D prej më shumë se 30 inxhinierësh dhe dizajnerësh, të cilët janë angazhuar në fushën e orëve dhe konsumit të elektronikës për 5 deri në 10 vjet. Synimi origjinal i JGo është të krijojë produkte inteligjente që kujdesen dhe mbrojnë njeriun. Ne duam të krijojmë të humanizuar orë inteligjente grde/ gjurmues fitnesi i cili do të jetë i ndjeshëm dhe i kujdesshëm dhe do të fokusohet në përvojën e përdoruesve. JGo kujdeset shumë për shëndetin e përdoruesve dhe gjurmuesi ynë inteligjent i orës/aktivitetit monitoron nga afër gjendjen tuaj shëndetësore, analizon të dhënat tuaja shëndetësore si dhe paralajmëron problemet e mundshme. JGo do të bëjë përpjekje të vazhdueshme për t'ju ofruar ora më të zgjuara të monitorimit të shëndetit. Kujdesi inteligjent për ju përgjithmonë!


Ne kemi një R&D ekiponi fushën e orës dhe konsumit të elektronikës për 5 deri në 10 vjet.

Printoni logon e klientit në produkt dhe paketim
Printoni logon e klientit në produkt dhe paketim
Ky është një rast i klientit tonë francez: Ata na kërkuan të printonim logon e tyre në orën dhe kutinë e paketimit, dhe më pas klienti dërgoi skedarin origjinal të logos tek inxhinieri ynë, i cili printoi logon në kutinë e orës dhe paketimit dhe bëri mostra. Dërgojini klientit fotografitë dhe videot e mostrave të prodhuara për konfirmim, dhe më pas filloni prodhimin masiv pasi klienti të jetë i kënaqur.Nga logoja e personalizuar te dërgesa, ne komunikojmë në internet. Tani ky klient francez blen nga ne 700,000 dollarë amerikanë çdo vit. Emrat e produkteve që ata blejnë janë H02, H03, Q18, E12, E13, E15.
Skena e prodhimit të orës inteligjente të papërshkueshme nga uji me funksione të rrahjeve të zemrës, oksigjenit të gjakut dhe presionit të gjakut
Skena e prodhimit të orës inteligjente të papërshkueshme nga uji me funksione të rrahjeve të zemrës, oksigjenit të gjakut dhe presionit të gjakut
Ky është i gjithë procesi ynë i prodhimit të orëve inteligjente për partnerin tonë spanjoll: Në vitin 2019, ky partner bleu 20 nga orët tona për t'i shitur. Meqenëse orët tona inteligjente kanë fituar një reputacion më të mirë nga blerësit, biznesi i partnerëve të mi po bëhet gjithnjë e më i mirë. Tani ata do të blejnë nga ne 30000 komplete orë inteligjente çdo muaj,  dhe ne gjithashtu i japim atij të drejtat ekskluzive të agjencisë së disa modeleve në spanjisht, në mënyrë që të arrihet një bashkëpunim afatgjatë dhe i qëndrueshëm.
NA KONTAKTONI
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Emër
E-mail
Përmbajtje
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj