JGo - 2021 EKG PPG HRV SPO2 Gjurmues i zgjuar i Fitnesit V19 Monitorues i presionit të gjakut të oksigjenit në gjak Byzylyk inteligjent V19
Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd. janë të bindur se do të bëjmë arritje të mëdha në të ardhmen. Ne do të bashkojmë të gjitha elitat dhe talentet në industri dhe do të mbështetemi në mençurinë dhe përvojën e tyre për të na ndihmuar të përmirësojmë produktet tona ekzistuese dhe të zhvillojmë produkte të reja. Kjo do të japë një kontribut të madh në zhvillimin e kompanisë.
JGo - Dizajni i ri V19 ECG+PPG Band orë inteligjente mjekësore me sensorë të rrahjeve të zemrës dhe presionit Logo e personalizuar byzylyk inteligjent i dorës V19
është një lloj produkti që ndërthur si funksionet ashtu edhe estetikën. Është projektuar që të jetë një strukturë e arsyeshme dhe pamje e hollë, mjaft e shkëlqyer për të tërhequr sytë e njerëzve. E bërë nga lëndë të para që kanë kaluar testet e cilësisë, është e veçantë me performancën e shkëlqyer.
JGo - byzylyk inteligjent gjurmues fitnesi V19 1,14 inç ekran IPS me ngjyra EKG HR BP orë gjurmues aktiviteti V19
Ne kemi përmirësuar vazhdimisht aftësitë teknike në prodhimin e byzylykut inteligjent të gjurmuesit të fitnesit V19 1,14 inç me ekran me ngjyra IPS EKG HR BP orë gjurmuese aktiviteti që nga momenti i krijimit. Produkti është i përshtatshëm për përdorime të ndryshme në orët inteligjente.
Orë inteligjente sportive JGo - V19 byzylyk inteligjent monitorues EKG me presionin e gjakut të rrahjeve të zemrës Gjurmues fitnesi me çip nordik Spec V19
Duke u mbështetur në ekipin tonë krijues të dizajnit, ne e kemi bërë me sukses byzylykun inteligjent monitorues EKG të orës inteligjente V19 Sport me gjurmuesin e fitnesit të çipit nordik të rrahjeve të zemrës, një pamje krejtësisht unike. Përveç kësaj, ajo prodhohet në bazë të standardeve dhe rregullave ndërkombëtare të cilësisë, gjë që garanton cilësinë e saj të lartë. Me kaq shumë përparësi, 智能手表,蓝牙耳机,无线充电器,汽摩配 ka një vlerë të madhe në përdorim praktik.
JGo - Orë e re e zhvilluar V19 Fitness Tracker Watch EKG me brez të ri inteligjent dhe orë PPG për presionin e gjakut V19
Përdoren teknologji për t'u siguruar që funksionimi dhe cilësia e orës së re të gjurmimit të fitnesit V19, e zhvilluar me brez të ri inteligjent EKG dhe PPG, mund të garantohet.
JGo - Byzylyk Smart Fitness V19 SmartBand sportiv IP68 Gjurmues fitnesi EKG ritmi i zemrës Presioni i gjakut V19
Teknologjitë e nivelit të lartë përdoren për prodhimin e produktit, duke u siguruar që produkti të jetë me performancë të qëndrueshme dhe cilësi të lartë. Ka përdorime të shkëlqyera në një gamë të gjerë fushash, duke përfshirë orët inteligjente.
JGo - 2021 ardhja e re e papërshkueshme nga uji IP68 ECG PPG HRV byzylyk i orës inteligjente me monitorim të rrahjeve të zemrës me oksigjen në gjak V19
Punonjësit tanë që angazhohen në analizën teknike kanë përmirësuar me sukses teknologjitë kryesisht për prodhimin e vitit 2021 të ri, i papërshkueshëm nga uji, IP68 ECG PPG HRV, byzylyk i orës inteligjente me monitorimin e rrahjeve të zemrës së oksigjenit në gjak në një mënyrë më efikase. Ka aplikime në një gamë të gjerë fushash, si p.sh. si Orë inteligjente.
JGo - byzylyk inteligjent EKG Gjurmues i zgjuar i fitnesit PPG HRV V19 monitorues i presionit të oksigjenit në gjak orë inteligjente me Nordic dhe Osram CE ROHS V19
Krijimi i suksesshëm i produkteve mbështetet në teknologjinë, burimet dhe talentet e nivelit të lartë, dhe në të njëjtën kohë plotëson më mirë nevojat e larmishme të tregut. Për më tepër, ai mund të prodhohet në specifika të ndryshme për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve.
JGo - FITUP V19 Byzylyk inteligjent i oksigjenit në gjak CE ROHS , EKG Smart Fitness Tracker HRV monitor Byzylyk inteligjent EKG për sport V19
JGo mund të ofrojë byzylyk inteligjent FITUP V19 Blood Oxygen CE ROHS, EKG Smart Fitness Tracker HRV Monitor Byzylyk inteligjent ECG For Sport cilësinë më të mirë me çmime të ulëta. Ne gjithmonë sigurojmë që blerësit të marrin atë që u nevojitet.
Orë inteligjente JGo - V19 ECG PPG me presionin e gjakut dhe rrahjet e zemrës Byzylyk i orës inteligjente OEM CE ROHS V19
Teknologjitë e avancuara janë aplikuar në procesin e prodhimit të orës inteligjente V19 ECG PPG me presionin e gjakut dhe rrahjet e zemrës byzylyk i orës inteligjente OEM CE ROHS. Me zgjerimin e performancës së produktit, diapazoni i aplikimit të tij janë më të gjera dhe janë zgjeruar në fushë ) të orëve inteligjente.
JGo - Modeli i orës inteligjente të nxehtë ECG+PPG HRV Monitor i rrahjeve të zemrës IP68 i papërshkueshëm nga uji për iPhone Android V19
Modeli Hot Smart Watch ECG+PPG HRV Monitor i rrahjeve të zemrës IP68 Ora inteligjente e papërshkueshme nga uji për iPhone Android është hulumtuar dhe zhvilluar me kujdes nga ekipi i R&D dhe pozicionimi është shumë i qartë, i cili është të zgjidhë pikat e dhimbjes së klientëve dhe të plotësojë nevojat e klientëve Prandaj, të dhënat e matura tregojnë se produkti plotëson kërkesat e tregut.
JGo - V19 Byzylyk inteligjent i shëndetit të EKG-së me raportin e performancës së lartë me kosto të lartë, gjurmues i presionit të gjakut, monitor i rrahjeve të zemrës, me CE Rohs V19
V19 Byzylyk inteligjent i shëndetit të EKG-së me raportin e performancës me kosto të lartë, monitoruesi i rrahjeve të zemrës së gjumit të EKG-së me CE Rohs është i punuar mirë, i bukur në pamje dhe ka performancë të shkëlqyer dhe cilësi të shkëlqyer. Pasi ato janë në treg, ato janë dashur dhe kërkuar shpejt nga shumica e klientëve.
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj