Kufje për anulimin e zhurmës së mjedisit tws 5.0 inteligjente me prekje pa tel G009 me 4 mikrofona
Pikat kryesore të shitjes:1. Çipi Qualcomm QCC3040 Bluetooth 5.02. Reduktimi i zhurmës së thirrjeve me mikrofon të dyfishtë3. Mbështet ngarkimin e shpejtë të tipit C4. IPX5 i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga spërkatjet
Kufje e re 2021 TWS Bluetooth 5.0 Kufje me ekran dixhital LED Kufje pa tel me ekran me ngjyra dinamike në vesh
Pikat kryesore të shitjes:1. Çip Bluetooth me energji të ulët2. Ndërroni lirisht mënyrat e lojës me vonesë të ulët3. Ekran dinamik me shumë funksione me ekran me ngjyra4. Bateri e madhe 18650 në ndarjen e karikimit dhe mbështet funksionin e jashtëm të bankës së energjisë5. Lidhni Bluetooth-in e telefonit menjëherë pas hapjes së kapakut6.Anodizimi i profilit të aluminit CNC, mjeshtëri e nivelit të lartë
Kufje e personalizuar e lojërave Mi Air Tube Wireless Funksioni i bankës së energjisë pa duar Kufje dhëmbësh Kufje stereo kufje veshi Telefon T19
Pikat kryesore të shitjes:1. Version i ri i përmirësuar, modele impulse me kosto të ulët2. Ekran i dyfishtë dixhital i sapo përmirësuar + elektrik dore, pa rritje çmimi3. Depo e poshtme + kufje HD LED ekran dixhital i dyfishtë4. Me funksion elektrik dore emergjente, ndriçim i fortë i dritës5.3000 mAh me kapacitet te madh, per celular
Kufje kufjesh pa tela Amazon Hot TWS F9-5C me kufje me energji elektrike 2000 mah Kufje sportive me kontroll me prekje Airbuds X21 me mikrofon
Pikat kryesore të shitjes:Kapacitet i madh 1.8000 mAh dhe jetëgjatësi e gjatë e baterisë2. Elektrik dore i fortë LED, ndriçon natën tuaj3. Ekran dixhital LED kundër shkëlqimit, ekran i saktë i fuqisë4. 360° përshtatje dhe veshje pa dhimbje5. Hapja dhe booting në stilin e sallës
Kufje H1 Pro TWS Kufje Bluetooth me valë Kufje lojërash stereo bas me reduktim të zhurmës së mikrofonit
Pikat kryesore të shitjes:1. Plani i lojës së veprimeve me vonesë të ulët2. Doreza e kufjeve me teksturë metalike3. Dizajni i butonit të papërshkueshëm nga uji silikoni4. Ekran dixhital i personalizuar i magazinës së poshtmeSpecifikat e produktit:Versioni i Bluetooth: 5.1 (Veprimet 3015)Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 35 mAKapaciteti i baterisë së ndarjes së poshtme: 400 mAKoha e karikimit: rreth 60 minutaKoha e bisedës: rreth 4 orëKoha e lojës: rreth 4 orëKoha e gatishmërisë: rreth 20 ditëNumri i herëve për karikimin e kufjeve: rreth 8 herëDistanca Bluetooth: 10-15 metraMetoda e kontrollit: kontrolli i butonitAltoparlanti: Film i përbërë 10mm/32ΩNdjeshmëria e marrjes: -94dBMikrofoni: Microphone Silicon 2718Klasifikimi i ngjyrave: e zezë, e bardhëPesha e kufjeve: 10 GPesha e koshit të karikimit: 50 GPesha e paketimit të rripit të vetëm: 130 GMadhësia e kufjeve: 26.8*22*24.6 mmMadhësia e koshit të poshtëm: 69.3mm*51.1*29.2mmMadhësia e kutisë me ngjyra: 130*90*36mmSasia për kuti kartoni: 100 copë/kartonMadhësia e kartonit: 47,5*38,5*28,5cmPesha neto: 13.0 kg/kutiPesha bruto: 13.8 kg / kuti kartoni
Dizajni më i ri Kuti karikuesi 4000 mAh Kufje për lojëra me vonesë të ulët Kufje kufje bluetooths Twins Tws kufje M18 Pro me ekran LED
Pikat kryesore të shitjes:1. Mënyra profesionale e lojës, vonesë jashtëzakonisht e ulëtTingull rrethues 2.3D, përvojë super e lezetshme e ngrënies së pulës3. Thirrje binaurale, mbështetje për ndërrimin master-skllav4. Reduktim inteligjent i zhurmës, cilësi tingulli me definicion të lartë HIFIBateri 5,4000 mAh me kapacitet të madh, jetëgjatësi e gjatë6. Përputhet me ergonominë dhe estetikën teknologjike, kompakt dhe i lehtë, përshtatet në mënyrë të përkryer me veshkën
kufje pa tel T10 kufje me prekje kufje kufje anuluese zhurme kuti karikimi 2000mah Ekran LED pa duar
Pikat kryesore të shitjes:1. Ndarja e karikimit + Ekrani i baterisë LED i ftohtë i kufjeve2. LOGO e ekranit të personalizuar të personalizueshmeKapaciteti i madh 3.4000 mAh për karikimin e celularit4. Mbështet ndërrimin master-skllav, pavarësisht nga veshët e majtë dhe të djathtë5. Mbështet ndërfaqen Type-c dhe Micro
Kufjet më të fundit TWS Qualcomm Qcc3040 True Stereo Version 5.0 Environmental Noise Concellation (ENC) 5 orë punë
Pikat kryesore të shitjes:1. Çipi Qualcomm QCC3040 Bluetooth 5.02. Reduktimi i zhurmës së thirrjeve me mikrofon të dyfishtë3. Mbështet cilësinë e zërit pa humbje APTX4. Mbështet ngarkimin e shpejtë të tipit C5. IPX5 i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga spërkatja
Mbërritja më e mirë e re Kufje të vërteta portative me valë V5.0 Kufje në vesh Sport TWS Çmimi i fabrikës së kufjeve - JGo
Mbërritja më e mirë e re JGo Kufje të vërteta me valë portative V5.0 Kufje në vesh Sport TWS Çmimi i fabrikës së kufjeve - JGo,4. Shërbimi ndaj klientit: Kërkesës suaj do t'i përgjigjet brenda 24 orëve.Produkti është jashtëzakonisht efikas në energji - 80-90% e energjisë së tij kthehet në dritë dhe jo në nxehtësi. Është një investim i vlefshëm dhe ofron përfitime të mëdha për përdoruesit.
Kufjet më të mira me valë ANC kufje kufje buxhetore kufje am fm kufje për anulimin e zhurmës për lojëra dhe muzikë kufje tws kufje kufje
Pikat kryesore të shitjes:1. Reduktimi i zhurmës së mjedisit ANC, reduktimi i zhurmës së thirrjes ENC2. Mbështet ngarkimin e shpejtë të tipit C3. IPX5 i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga spërkatja4. Hapja dhe booting në stilin e sallës5. Pamje shik dhe e thjeshtë
Kufje me shumicë T28 e zezë i papërshkueshëm nga uji IPX5 sportive magnetike BT Kufje TWS kufje celulare me bas të thellë
Pikat kryesore të shitjes:1. Ndarje karikimi + kufje ekran dixhital LED HD2. Karikimi me tre kunja, zbulimi më i saktë i fuqisëVrima për lehtësimin e presionit të integruar me altoparlant 3,10 mm për të përmirësuar efektin e basit4. Mbështet ndërrimin master-slave, pavarësisht nga veshët kryesorë dhe ndihmës5. Mbështet ngarkimin e shpejtë të portit Type-c6. Thirrje besnikërie me definicion të lartë
Kufje me valë G008 Kufje me valë QCC3020 APTX SHBA Kufje me çip në vesh IPX5 Kufje me diafragmë me frekuencë të papërshkueshme nga uji
Pikat kryesore të shitjes:1. Çipi Qualcomm QCC3020 Bluetooth 5.02. Mbështet dekodimin e audios APTX, cilësinë e zërit pa humbje3. Hapja dhe ngritja e stilit të sallës, edhe kur hapni kapakun4. Mbështet ngarkimin e shpejtë të tipit C5. Mbështetni asistentin zanor SiriSpecifikat e produktit:Versioni i Bluetooth: 5.0 (Qualcomm 3020)Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 50 mAKapaciteti i baterisë së ndarjes së poshtme: 350 mAKoha e karikimit: rreth 60 minutaKoha e bisedës: rreth 5 orëKoha e lojës: rreth 6 orëNumri i herëve për karikimin e kufjeve: rreth 4 herëDistanca me Bluetooth: 15-20 metraMetoda e kontrollit: kontroll me butoninAltoparlant: Altoparlant me diafragmë grafeni me frekuencë të plotë 6 mmNdjeshmëria e marrjes: -42dBMikrofoni: Microphone Silicon 2718Frekuenca: 20-20 KHzVlera e ohmit të rezistencës: 16Fuqia e vlerësuar e altoparlantit: 3 mW.ngjyra: e zezëPesha e kufjeve: 7.5gPesha e paketimit të rripit të vetëm: 120 GMadhësia e kufjeve: 28*15.5*24 mmMadhësia e koshit të poshtëm: 69.2*38.8*30.6 mmMadhësia e kutisë me ngjyra: 130*90*40 mmSasia për kuti kartoni: 100 copë/kartonMadhësia e kartonit: 47*39*29.5CMPesha neto: 12.0 kg / kuti kartoniPesha bruto: 12.3 kg / kuti kartoni
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj