Rreth Nesh

PËR NE
Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd. (JGo shkurt)

është një kompani inovative e specializuar në Android Smart Watch, Fitness Tracker, Smart Byzylyk, Kids GPS Watch, Activity Tracker, Sport Watch, Fitness Watch, Kufje dhe Senior Care. Ne kemi një R&Ekipi D prej më shumë se 30 inxhinierësh dhe dizajnerësh, të cilët janë angazhuar në fushën e orëve dhe konsumit të elektronikës për 5 deri në 10 vjet. Synimi origjinal i JGo është të krijojë produkte inteligjente që kujdesen dhe mbrojnë njeriun. Ne duam të krijojmë orë inteligjente të humanizuar/gjurmues fitnesi, i cili do të jetë i ndjeshëm dhe i kujdesshëm dhe do të fokusohet në përvojën e përdoruesve. JGo kujdeset shumë për shëndetin e përdoruesve dhe gjurmuesi ynë inteligjent i orës/aktivitetit monitoron nga afër gjendjen tuaj shëndetësore, analizon të dhënat tuaja shëndetësore si dhe paralajmëron problemet e mundshme. JGo do të bëjë përpjekje të vazhdueshme për t'ju ofruar ora më të zgjuara të monitorimit të shëndetit. Kujdesi inteligjent për ju përgjithmonë!

VIDEOT E KOMPANISË

Synimi origjinal i JGo është të krijojë produkte inteligjente që kujdesen dhe mbrojnë njeriun.

NA KONTAKTONI

JGo do të bëjë përpjekje të vazhdueshme për t'ju ofruar ora më të zgjuara të monitorimit të shëndetit. Kujdesi inteligjent për ju përgjithmonë!

Emri i Kompanise:
Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd.
Emrin:
Jerry Yu
telefon:
+8617818566757
WhatsApp:
WeChat:
+8617818566757

ADRESË

34, Zona Industriale Dahe, Rruga Guanhu, Distrikti Longhua, Shenzhen, Guangdong, Kinë.

LIKONI ME NE
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
Emër
E-mail
Përmbajtje
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj