Kufje dhe kufje

Kufje për anulimin e zhurmës së mjedisit tws 5.0 inteligjente me prekje pa tel G009 me 4 mikrofona
Pikat kryesore të shitjes:1. Çipi Qualcomm QCC3040 Bluetooth 5.02. Reduktimi i zhurmës së thirrjeve me mikrofon të dyfishtë3. Mbështet ngarkimin e shpejtë të tipit C4. IPX5 i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga spërkatjet
Kufje e re 2021 TWS Bluetooth 5.0 Kufje me ekran dixhital LED Kufje pa tel me ekran me ngjyra dinamike në vesh
Pikat kryesore të shitjes:1. Çip Bluetooth me energji të ulët2. Ndërroni lirisht mënyrat e lojës me vonesë të ulët3. Ekran dinamik me shumë funksione me ekran me ngjyra4. Bateri e madhe 18650 në ndarjen e karikimit dhe mbështet funksionin e jashtëm të bankës së energjisë5. Lidhni Bluetooth-in e telefonit menjëherë pas hapjes së kapakut6.Anodizimi i profilit të aluminit CNC, mjeshtëri e nivelit të lartë
Kufje e personalizuar e lojërave Mi Air Tube Wireless Funksioni i bankës së energjisë pa duar Kufje dhëmbësh Kufje stereo kufje veshi Telefon T19
Pikat kryesore të shitjes:1. Version i ri i përmirësuar, modele impulse me kosto të ulët2. Ekran i dyfishtë dixhital i sapo përmirësuar + elektrik dore, pa rritje çmimi3. Depo e poshtme + kufje HD LED ekran dixhital i dyfishtë4. Me funksion elektrik dore emergjente, ndriçim i fortë i dritës5.3000 mAh me kapacitet te madh, per celular
Kufje kufjesh pa tela Amazon Hot TWS F9-5C me kufje me energji elektrike 2000 mah Kufje sportive me kontroll me prekje Airbuds X21 me mikrofon
Pikat kryesore të shitjes:Kapacitet i madh 1.8000 mAh dhe jetëgjatësi e gjatë e baterisë2. Elektrik dore i fortë LED, ndriçon natën tuaj3. Ekran dixhital LED kundër shkëlqimit, ekran i saktë i fuqisë4. 360° përshtatje dhe veshje pa dhimbje5. Hapja dhe booting në stilin e sallës
Kufje H1 Pro TWS Kufje Bluetooth me valë Kufje lojërash stereo bas me reduktim të zhurmës së mikrofonit
Pikat kryesore të shitjes:1. Plani i lojës së veprimeve me vonesë të ulët2. Doreza e kufjeve me teksturë metalike3. Dizajni i butonit të papërshkueshëm nga uji silikoni4. Ekran dixhital i personalizuar i magazinës së poshtmeSpecifikat e produktit:Versioni i Bluetooth: 5.1 (Veprimet 3015)Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 35 mAKapaciteti i baterisë së ndarjes së poshtme: 400 mAKoha e karikimit: rreth 60 minutaKoha e bisedës: rreth 4 orëKoha e lojës: rreth 4 orëKoha e gatishmërisë: rreth 20 ditëNumri i herëve për karikimin e kufjeve: rreth 8 herëDistanca Bluetooth: 10-15 metraMetoda e kontrollit: kontrolli i butonitAltoparlanti: Film i përbërë 10mm/32ΩNdjeshmëria e marrjes: -94dBMikrofoni: Microphone Silicon 2718Klasifikimi i ngjyrave: e zezë, e bardhëPesha e kufjeve: 10 GPesha e koshit të karikimit: 50 GPesha e paketimit të rripit të vetëm: 130 GMadhësia e kufjeve: 26.8*22*24.6 mmMadhësia e koshit të poshtëm: 69.3mm*51.1*29.2mmMadhësia e kutisë me ngjyra: 130*90*36mmSasia për kuti kartoni: 100 copë/kartonMadhësia e kartonit: 47,5*38,5*28,5cmPesha neto: 13.0 kg/kutiPesha bruto: 13.8 kg / kuti kartoni
Kufje ANC me valë EL528 Kufje aktive për anulimin e zhurmës Kufje të palosshme Hifi me bas të thellë Audio HI-RES me mikrofon E
Specifikat e produktit:Versioni i Bluetooth: V5.0Protokolli Bluetooth: A2DP1.3, AVRCP1.6, HFP1.7Dekodimi i audios: SBC, AACAltoparlanti: 40mm, 32ΩÇipi Bluetooth + reduktimi i zhurmës: Hengxuan BES2300ZMënyra e veshjes: montuar në kokë (mbështillni veshët)ANC: FB, -25dbDistanca Bluetooth: 10MKoha e karikimit:<2.5 orëKapaciteti i baterisë: 400 mAhRryma e punës: ANC: 11mA, BT: 12mA, ANC+BT: 15mANdezja dhe fikja: 1. Kur BT është i fikur, ANC ndizet dhe fiket veçmas2. Nuk mbështet hyrjen ANC nën 3.5Hyrja audio: BT, AUXINKontrolli i muzikës: Vo1+/-, kënga e mëparshme, kënga tjetër, pauza e riprodhimitKontrolli i telefonatave: përgjigjuni/refuzoni/ mbyllni telefoninPesha e metalit të zhveshur: 235 gPesha me paketim: 440gMadhësia e kutisë së paketimit: 8.8x17.3x16cmPesha neto e paketimit: 9 kgPesha bruto e paketimit: 10 kgMadhësia e paketimit: 34.5*37*46.5CMSasia e paketimit: 20PCS/CTN
Dizajni më i ri Kuti karikuesi 4000 mAh Kufje për lojëra me vonesë të ulët Kufje kufje bluetooths Twins Tws kufje M18 Pro me ekran LED
Pikat kryesore të shitjes:1. Mënyra profesionale e lojës, vonesë jashtëzakonisht e ulëtTingull rrethues 2.3D, përvojë super e lezetshme e ngrënies së pulës3. Thirrje binaurale, mbështetje për ndërrimin master-skllav4. Reduktim inteligjent i zhurmës, cilësi tingulli me definicion të lartë HIFIBateri 5,4000 mAh me kapacitet të madh, jetëgjatësi e gjatë6. Përputhet me ergonominë dhe estetikën teknologjike, kompakt dhe i lehtë, përshtatet në mënyrë të përkryer me veshkën
kufje pa tel T10 kufje me prekje kufje kufje anuluese zhurme kuti karikimi 2000mah Ekran LED pa duar
Pikat kryesore të shitjes:1. Ndarja e karikimit + Ekrani i baterisë LED i ftohtë i kufjeve2. LOGO e ekranit të personalizuar të personalizueshmeKapaciteti i madh 3.4000 mAh për karikimin e celularit4. Mbështet ndërrimin master-skllav, pavarësisht nga veshët e majtë dhe të djathtë5. Mbështet ndërfaqen Type-c dhe Micro
Kufjet më të fundit TWS Qualcomm Qcc3040 True Stereo Version 5.0 Environmental Noise Concellation (ENC) 5 orë punë
Pikat kryesore të shitjes:1. Çipi Qualcomm QCC3040 Bluetooth 5.02. Reduktimi i zhurmës së thirrjeve me mikrofon të dyfishtë3. Mbështet cilësinë e zërit pa humbje APTX4. Mbështet ngarkimin e shpejtë të tipit C5. IPX5 i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga spërkatja
Përmirësim i ri EL-B1 Kufje të papërshkueshme nga uji, të pikturuara me dorë Kufje sportive kufje lojërash Kufje kufje kufjesh me valë Kufje kufjesh
Specifikat e produktit:1. Ngasja: 40 mm2. Impedanca: 32 OHM3. Versioni Bluetooth: Bluetooth v5.04. Përdorimi i brezit të frekuencës Bluetooth: 2.4 GHz5. Niveli i fuqisë: KLASA II6. Distanca Bluetooth: 10 metra pa barriera7. Përgjigja e frekuencës: 20-20000Hz8. Me transmetim audio stereo me cilësi të lartë A2DP/AVRCP dhe protokollin e telekomandës9. Koha e karikimit është rreth 2 orë10. Koha e bisedës është rreth 10-12 orë11. Koha e muzikës është rreth 10-12 orë12. Koha e gatishmërisë është rreth 120 orë13. Kapaciteti i baterisë 250MAH14. Furnizimi me energji për karikim: Furnizimi me energji DC5V [ndërfaqja e vrimës së rrumbullakët] (port USB e kompjuterit, karikues telefoni celular, karikues makine)15. Telefonat celularë të përputhshëm: Përputhen me 99% të telefonave celularë me funksion Bluetooth në sistemet Android, Apple, Microsoft dhe Symbianpaketa:Pesha e metalit të zhveshur: 215 gPesha me paketim: 410gMadhësia e kutisë së paketimit: 8.8x17.3x16cmPesha neto e paketimit: 18 kgPesha bruto e paketimit: 19 kgMadhësia e paketimit: 55*50*46CMSasia e paketimit: 45PCS/CTN
Mbërritja më e mirë e re Kufje të vërteta portative me valë V5.0 Kufje në vesh Sport TWS Çmimi i fabrikës së kufjeve - JGo
Mbërritja më e mirë e re JGo Kufje të vërteta me valë portative V5.0 Kufje në vesh Sport TWS Çmimi i fabrikës së kufjeve - JGo,4. Shërbimi ndaj klientit: Kërkesës suaj do t'i përgjigjet brenda 24 orëve.Produkti është jashtëzakonisht efikas në energji - 80-90% e energjisë së tij kthehet në dritë dhe jo në nxehtësi. Është një investim i vlefshëm dhe ofron përfitime të mëdha për përdoruesit.
Kufje pa tel me cilësi më të mirë të rregullueshme pa duar Kufje Auricular Kufje Gaming BT Kufje me valë Kufje mbi vesh Kufje EL-B5 Factory
Specifikat e produktit:1. Ngasja: 40 mm2. Impedanca: 32 OHM3. Versioni Bluetooth: Bluetooth v5.04. Përdorimi i brezit të frekuencës Bluetooth: 2.4 GHz5. Niveli i fuqisë: KLASA II6. Distanca Bluetooth: 10 metra pa barriera7. Përgjigja e frekuencës: 20-20000Hz8. Me transmetim audio stereo me cilësi të lartë A2DP/AVRCP dhe protokollin e telekomandës9. Koha e karikimit është rreth 2 orë10. Koha e bisedës është rreth 10-12 orë11. Koha e muzikës është rreth 10-12 orë12. Koha e gatishmërisë është rreth 120 orë13. Kapaciteti i baterisë 250MAH14. Furnizimi me energji për karikim: Furnizimi me energji DC5V [ndërfaqja e vrimës së rrumbullakët] (port USB e kompjuterit, karikues telefoni celular, karikues makine)15. Telefonat celularë të përputhshëm: Përputhen me 99% të telefonave celularë me funksion Bluetooth në sistemet Android, Apple, Microsoft dhe Symbianpaketa:Pesha e metalit të zhveshur: 215 gPesha e paketimit: 406gMadhësia e kutisë së paketimit: 8.8x17.3x16cmPesha neto e paketimit: 18 kgJGo Kufje me valë të rregullueshme pa duar pa duar Kufje kufjesh për lojëra BT Kufje pa tel Kufje mbi vesh EL-B5 Factory,4. Shërbimi ndaj klientit: Kërkesës suaj do t'i përgjigjet brenda 24 orëve.Pesha bruto e paketimit: 19 kgMadhësia e paketimit: 55*50*46CMSasia e paketimit: 45PCS/CTN
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj