Produktet

Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd. (shkurtimisht JGo) është një kompani inovative e specializuar në Orë inteligjente Android, Gjurmues Fitnesi, Byzylyk inteligjent, Orë Fëmijësh GPS, Gjurmues Aktiviteti, Orë Sportive, Orë Fitness, Kufje dhe produkte të Kujdesit për Senior. Ne kemi një R&Ekipi D prej më shumë se 30 inxhinierësh dhe dizajnerësh, të cilët janë angazhuar në fushën e orëve dhe konsumit të elektronikës për 5 deri në 10 vjet.


JGo Df39Z Shitje me shumicë 4G Wifi më e mirë Child Sos Orë inteligjente e papërshkueshme nga uji Gps Fëmijë Gps Orë për Fëmijë Orë Gps Tracker
JGo Df39Z Shitje me shumicë 4G Wifi më e mirë Child Sos Orë inteligjente e papërshkueshme nga uji Gps Fëmijë Gps Orë për fëmijë Shiko Gps Tracker.
Orë dore JGo DF08 për fëmijë Orë dore dixhitale për fëmijë për vajza Orë inteligjente celulare
Orë për fëmijë JGo DF08 Orë për fëmijë Orë dore dixhitale për vajza Djalë Student Orë inteligjente celulare Telefona Orë fitnesi me shumicë Fabrika.
Ore per femije JGo DF33Z me pozicionim GPS 4g ore vajze per femije shumefunksionale e papërshkueshme nga uji
Ore per femije JGo DF33Z me pozicionim GPS 4g ore vajze femije Ore shumefunksionale e papërshkueshme nga uji SOS telefon studentor Ora inteligjente.
Kufje për anulimin e zhurmës së mjedisit tws 5.0 inteligjente me prekje pa tel G009 me 4 mikrofona
Pikat kryesore të shitjes:1. Çipi Qualcomm QCC3040 Bluetooth 5.02. Reduktimi i zhurmës së thirrjeve me mikrofon të dyfishtë3. Mbështet ngarkimin e shpejtë të tipit C4. IPX5 i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga spërkatjet
Kufje e re 2021 TWS Bluetooth 5.0 Kufje me ekran dixhital LED Kufje pa tel me ekran me ngjyra dinamike në vesh
Pikat kryesore të shitjes:1. Çip Bluetooth me energji të ulët2. Ndërroni lirisht mënyrat e lojës me vonesë të ulët3. Ekran dinamik me shumë funksione me ekran me ngjyra4. Bateri e madhe 18650 në ndarjen e karikimit dhe mbështet funksionin e jashtëm të bankës së energjisë5. Lidhni Bluetooth-in e telefonit menjëherë pas hapjes së kapakut6.Anodizimi i profilit të aluminit CNC, mjeshtëri e nivelit të lartë
Orë inteligjente Orë Android Telefon celular Orë inteligjente dore me monitor të rrahjeve të zemrës Orë inteligjente M1
Orë inteligjente Orë Android Telefon celular Orë inteligjente dore me monitor të rrahjeve të zemrës Orë inteligjente M1.
JGo Amazon shitësi më i mirë 2021 DF55 Smart Watch Sim 4g gps për fëmijë, kamera e papërshkueshme nga uji duke telefonuar lojëra wifi sos
JGo Amazon shitësi më i mirë 2021 DF55 Orë inteligjente Sim 4g gps për fëmijë Orë inteligjente për fëmijë me kamera të papërshkueshme nga uji duke telefonuar lojëra wifi sos orë inteligjente për djem.
Ora inteligjente MW30 e re e RUX-it
Ekran Realtek 8762DW+1,32 inç me rezolucion të lartë 360*360 me fuqi ultra të ulët, monitorim i temperaturës së trupit,Funksioni i kujdesit për të afërmit dhe miqtë në distancëTPU miqësore me mjedisin/ rrip lëkure, i lidhur me dorë, jo i ndjeshëm ndaj konsumit.Hardware i veshur+APP inteligjent+ shërbim cloud i të dhënave të mëdhaVishni me vete, kontrolloni, shfaqni dhe regjistroni të dhënat përmes APP-së.Jetëgjatësi e gjatë e baterisë në gatishmëri. Ndërrimi me shumë numra
Releep W3 Hot sales Orë inteligjente në gatishmëri të gjatë 1.32 telefonatë fitnesi me ekran të plotë me prekje orë inteligjente
Ekran Realtek 8762DW+1,32 inç me rezolucion të lartë 360*360 me fuqi ultra të ulët, monitorim i temperaturës së trupit,Funksioni i kujdesit për të afërmit dhe miqtë në distancëTPU miqësore me mjedisin/ rrip lëkure, i lidhur me dorë, jo i ndjeshëm ndaj konsumit.Hardware i veshur+APP inteligjent+ shërbim cloud i të dhënave të mëdhaVishni me vete, kontrolloni, shfaqni dhe regjistroni të dhënat përmes APP-së.Jetëgjatësi e gjatë e baterisë në gatishmëri. Ndërrimi me shumë numra
Ora inteligjente GPS e RUX MW10 4G
Madhësia e makinës: skicë 46 mm * 46 mm * 15 mmEkrani: 1.2 Ekran LCD me konsum ultra të ulët të energjisë 240*240Komunikimi: NB-IOT NB2 informacioni i brezit të frekuencës B3/B5/B8/B18/B26 kartën eSIMKontrolli: butona mekanikë, me prekje në ekran të plotë Qëndrueshmëri:Gatishmëri për 15 ditë, punë e vazhdueshme për 15 ditëPozicionimi SOS: pozicionimi i stacionit bazë + pozicionimi Bluetooth + GPS + AGPS + zhvendosja e WiFi 5Shkallët: Raportimi i ngjarjeve sportive, lloji, kohëzgjatja, statistikat e parametrave bazë
Releep W1 2023 Smart Watch
Madhësia e makinës: skicë 46 mm * 46 mm * 15 mmEkrani: 1.2 Ekran LCD me konsum ultra të ulët të energjisë 240*240Komunikimi: NB-IOT NB2 informacioni i brezit të frekuencës B3/B5/B8/B18/B26 kartën eSIMKontrolli: butona mekanikë, me prekje në ekran të plotë Qëndrueshmëri:Gatishmëri për 15 ditë, punë e vazhdueshme për 15 ditëPozicionimi SOS: pozicionimi i stacionit bazë + pozicionimi Bluetooth + GPS + AGPS + zhvendosja e WiFi 5Shkallët: Raportimi i ngjarjeve sportive, lloji, kohëzgjatja, statistikat e parametrave bazë
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj