ПРОИЗВОДИ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Првичната намера на JGo е да создаде интелигентни производи кои се грижат и го штитат човекот. 

JGo DF67 4G паметен часовник Детски GPS WIFI видео повик SOS IP67 Водоотпорен детски паметен часовник за следење на камерата за деца
JGo DF67 4G паметен часовник Детски GPS WIFI видео повик SOS IP67 Водоотпорен детски паметен часовник за следење на камерата за деца
JGo DF67 4G паметен часовник Детски GPS WIFI видео повик SOS IP67 Водоотпорен детски паметен часовник за следење на камерата за деца.
JGo DF37 kids LBS локација, начин за лоцирање на деца, релгио паметен часовник со фитнес часовник SOS GPS SIM картичка
JGo DF37 kids LBS локација, начин за лоцирање на деца, релгио паметен часовник со фитнес часовник SOS GPS SIM картичка
JGo DF37 kids LBS локација начин на релгио паметен часовник со лоцирање на деца со фитнес часовник SOS GPS SIM картичка.
Најновиот DF44 Детски паметен рачен часовник WIFI LBS Паметен часовник SOS Повик Пронаоѓач на локација Следење на локатор
Најновиот DF44 Детски паметен рачен часовник WIFI LBS Паметен часовник SOS Повик Пронаоѓач на локација Следење на локатор
Најновиот DF44 Детски паметен рачен часовник WIFI LBS Track паметен часовник SOS повици Пронаоѓач на локација Следач за лоцирање Бебе против изгубен монитор.
EL-B4 Жешка продажба Популарни слушалки BT 5.0 Удобни заштитни слушалки за уши Безжични слушалки водоотпорни спортови за игри
EL-B4 Жешка продажба Популарни слушалки BT 5.0 Удобни заштитни слушалки за уши Безжични слушалки водоотпорни спортови за игри
Спецификации на производот:1. Погон: 40мм2. Импеданса: 32 OHM3. Верзија на Bluetooth: Bluetooth v5.04. Фреквентен опсег за користење Bluetooth: 2,4 GHz5. Ниво на моќност: КЛАСА II6. Bluetooth растојание: 10 метри без бариери7. Фреквентен одговор: 20-20000Hz8. Со A2DP/AVRCP висококвалитетен стерео аудио пренос и протокол за далечинско управување9. Времето на полнење е околу 2 часа10. Времето за разговор е околу 10-12 часа11. Времето на музика е околу 10-12 часа12. Времето на мирување е околу 120 часа13. Капацитет на батеријата 250MAH14. Напојување за полнење: DC5V напојување [интерфејс со тркалезна дупка] (USB-порта за компјутер, полнач за мобилен телефон, полнач за автомобил)15. Компатибилни мобилни телефони: Компатибилен со 99% од мобилните телефони со функција Bluetooth на системите Android, Apple, Microsoft и Symbianпакет:Тежина на гол метал: 215 gТежина со пакување: 407грГолемина на кутијата за пакување: 8,8x17,3x16cmНето тежина на пакување: 18 кгБруто тежина на пакување: 19 кгГолемина на пакување: 55*50*46CMКоличина на пакување: 45PCS/CTN

Можеме да понудиме лого на брендот, кутија за подароци, упатство за корисникот и сопствени услуги на APP. Различни сопствени услуги со различни барања за MOQ. Вашето ЛОГО може да биде ласерски врежано на часовникот за мала нарачка.

1000 парчиња. За првата соработка, вашата мала нарачка (100 парчиња и повеќе) е прифатлива, но цената ќе биде малку висока врз основа на вашата количина. Да, можете да мешате бои за секој модел и различни стилови.

НашиотПаметен часовник Grde, слушалките и слушалките, паметните нараквица и другите паметни производи се сигурни и доверливи.

За производите што се на залиха, можеме да ги испорачаме во рок од 3 дена по добивањето на вашата уплата. За прилагодена нарачка, количина во рок од 2000 парчиња, времето на производство е 15-25 дена по потврдувањето на сите детали.

 • Нашето искуство

  Имаме наши комплетни производни линии за да обезбедиме конкурентна цена;

 • Цена на чинење

  Од витално значење за секој изведувач е да не го надминува буџетот и затоа посветуваме максимално внимание.

 • Нашето време

  Силен реален производствен капацитет за да се обезбеди брзо време на испорака за вас;

 • Нашата услуга

  Нашиот професионален тим може да инсталира секаква опрема во готовиот објект како дел од пост-градежните услуги.

 • 2009 година
  Основање компанија
 • 30+
  Тим за истражување и развој
 • 100+
  мал ред е прифатлив
Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd.

Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd. (JGo накратко) е иновативна компанија специјализирана за паметен часовник со Android,грде паметен часовник, Fitness Tracker, Smart Bracelet, Kids GPS Watch, Activity Tracker, Sport Watch, Fitness Watch, слушалки и производи за нега на постари лица.

Имаме Р&Д тим од повеќе од 30 инженери и дизајнери кои се ангажирани во областа на часовникот и потрошувачката на електроника 5 до 10 години. Првичната намера на JGo е да создаде интелигентни производи кои се грижат и го штитат човекот. Сакаме да создаваме хуманизирано грде паметен часовник/фитнес тракер кој ќе биде внимателен и внимателен и ќе се фокусира на искуството на корисниците. JGo многу се грижи за здравјето на корисниците, а нашиот паметен часовник/следач за активности внимателно ја следи вашата здравствена состојба, ги анализира вашите здравствени податоци и предупредува за потенцијални проблеми. JGo ќе прави постојани напори за да ви обезбеди попаметни часовници за монитор за здравје. Паметната грижа за вас засекогаш!


Имаме Р&Д тим на часовникот и полето за потрошувачка на електроника 5 до 10 години.

Испечатете го логото на клиентот на производот и на пакувањето
Испечатете го логото на клиентот на производот и на пакувањето
Ова е случај со нашиот француски клиент: тие побараа од нас да го испечатиме нивното лого на часовникот и кутијата за пакување, а потоа клиентот ја испрати оригиналната датотека со лого на нашиот инженер, кој го испечати логото на часовникот и кутијата за пакување и направи примероци. Испратете ги сликите и видеата од произведените примероци на клиентот за потврда, а потоа започнете со масовно производство откако клиентот ќе биде задоволен.Од приспособено лого до испорака, ние комуницираме на Интернет. Сега овој француски клиент купува 700.000 американски долари од нас секоја година. Имињата на производите што ги купуваат се H02, H03, Q18, E12, E13, E15.
Сцена на производство на Водоотпорен паметен часовник со функции на отчукувањата на срцето, кислород во крвта и крвен притисок
Сцена на производство на Водоотпорен паметен часовник со функции на отчукувањата на срцето, кислород во крвта и крвен притисок
Ова е целиот наш процес на производство на паметни часовници за нашиот шпански партнер: во 2019 година, овој партнер купи 20 наши часовници за да се обиде да ги продаде. Бидејќи нашите паметни часовници добија подобра репутација од купувачите, бизнисот на моите партнери е се подобар и подобар. Сега тие ќе купуваат од нас по 30000 комплети паметни часовници секој месец, а ние му ги даваме и ексклузивните агенциски права на некои модели на шпански, со цел да се постигне подолгорочна и стабилна соработка.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Име
Е-пошта
содржина
Chat with Us

Испратете го вашето барање