EL528 Безжични ANC слушалки Слушалки за активно поништување шум, преклопливи Hifi слушалки со длабок бас, HI-RES аудио со микрофон E
Спецификации на производот:Верзија на Bluetooth: V5.0Bluetooth протокол: A2DP1.3, AVRCP1.6, HFP1.7Аудио декодирање: SBC, AACЗвучник: 40mm, 32ΩBluetooth + чип за намалување на шумот: Hengxuan BES2300ZНачин на носење: монтиран на глава (завиткајте ги ушите)ANC: FB, -25dbBluetooth растојание: 10MВреме на полнење:<2,5 чКапацитет на батеријата: 400 mAhРаботна струја: ANC: 11mA, BT: 12mA, ANC+BT: 15mAВклучување и исклучување: 1. Кога BT е исклучено, ANC се вклучува и исклучува посебно2. Не поддржува ANC под 3,5 влезАудио влез: BT, AUXINКонтрола на музика: Vo1+/-, претходна песна, следна песна, пауза за репродукцијаКонтрола на повици: одговори/одби/исклучиТежина на гол метал: 235 gТежина со пакување: 440грГолемина на кутијата за пакување: 8,8x17,3x16cmНето тежина на пакување: 9KGБруто тежина на пакување: 10 кгГолемина на пакување: 34,5*37*46,5CMКоличина на пакување: 20PCS/CTN
Нова надградба EL-B1 водоотпорни рачно насликани слушалки Слушалки за игри за игри Спортски слушалки Слушалки безжични слушалки слушалки
Спецификации на производот:1. Погон: 40мм2. Импеданса: 32 OHM3. Верзија на Bluetooth: Bluetooth v5.04. Фреквентен опсег за користење Bluetooth: 2,4 GHz5. Ниво на моќност: КЛАСА II6. Bluetooth растојание: 10 метри без бариери7. Фреквентен одговор: 20-20000Hz8. Со A2DP/AVRCP висококвалитетен стерео аудио пренос и протокол за далечинско управување9. Времето на полнење е околу 2 часа10. Времето за разговор е околу 10-12 часа11. Времето на музика е околу 10-12 часа12. Времето на мирување е околу 120 часа13. Капацитет на батеријата 250MAH14. Напојување за полнење: DC5V напојување [интерфејс со тркалезна дупка] (USB-порта за компјутер, полнач за мобилен телефон, полнач за автомобил)15. Компатибилни мобилни телефони: Компатибилен со 99% од мобилните телефони со функција Bluetooth на системите Android, Apple, Microsoft и Symbianпакет:Тежина на гол метал: 215 gТежина со пакување: 410грГолемина на кутијата за пакување: 8,8x17,3x16cmНето тежина на пакување: 18 кгБруто тежина на пакување: 19 кгГолемина на пакување: 55*50*46CMКоличина на пакување: 45PCS/CTN
Најквалитетни прилагодливи слушалки безжични слушалки безжични слушалки за игри BT за игри безжични слушалки преку уво EL-B5 Фабрика
Спецификации на производот:1. Погон: 40мм2. Импеданса: 32 OHM3. Верзија на Bluetooth: Bluetooth v5.04. Фреквентен опсег за користење Bluetooth: 2,4 GHz5. Ниво на моќност: КЛАСА II6. Bluetooth растојание: 10 метри без бариери7. Фреквентен одговор: 20-20000Hz8. Со A2DP/AVRCP висококвалитетен стерео аудио пренос и протокол за далечинско управување9. Времето на полнење е околу 2 часа10. Времето за разговор е околу 10-12 часа11. Времето на музика е околу 10-12 часа12. Времето на мирување е околу 120 часа13. Капацитет на батеријата 250MAH14. Напојување за полнење: DC5V напојување [интерфејс со тркалезна дупка] (USB-порта за компјутер, полнач за мобилен телефон, полнач за автомобил)15. Компатибилни мобилни телефони: Компатибилен со 99% од мобилните телефони со функција Bluetooth на системите Android, Apple, Microsoft и Symbianпакет:Тежина на гол метал: 215 gТежина на пакувањето: 406грГолемина на кутијата за пакување: 8,8x17,3x16cmНето тежина на пакување: 18 кгJGo Најквалитетни прилагодливи слушалки безжични слушалки со слушалки за игри BT Слушалки за игри безжични слушалки преку уво EL-B5 Фабрика,4. Услуга за клиенти: Вашето барање ќе биде одговорено во рок од 24 часа.Бруто тежина на пакување: 19 кгГолемина на пакување: 55*50*46CMКоличина на пакување: 45PCS/CTN
Безжични слушалки со супер висок квалитет Спортски слушалки Меки слушалки за игри со тежок бас Музика EL-A1
Спецификации на производот:1. Погон: 40мм2. Импеданса: 32 OHM3. Верзија на Bluetooth: Bluetooth v5.04. Фреквентен опсег за користење Bluetooth: 2,4 GHz5. Ниво на моќност: КЛАСА II6. Bluetooth растојание: 10 метри без бариери7. Фреквентен одговор: 20-20000Hz8. Со A2DP/AVRCP висококвалитетен стерео аудио пренос и протокол за далечинско управување9. Времето на полнење е околу 2,5 часа10. Времето за разговор е околу 20 часа11. Времето на музика е околу 20 часа12. Времето на мирување е околу 250 часа13. Капацитет на батеријата 400MAH14. Напојување за полнење: TYPE-C интерфејс (USB-порта за компјутер, полнач за мобилен телефон, полнач за автомобил)15. Компатибилни мобилни телефони: Компатибилен со 99% од мобилните телефони со функција Bluetooth на системите Android, Apple, Microsoft и Symbianпакет:Тежина на гол метал: 235 gТежина во кутија: 455 gГолемина на кутијата за пакување: 18,2x18,6x6,6cmСпецификација на пакување: 36 парчиња/кутијаГолемина на пакување: 47*44*54cmНето тежина на пакување: 17,8 кгБруто тежина на пакување: 18,8 кг
EL-B4 Жешка продажба Популарни слушалки BT 5.0 Удобни заштитни слушалки за уши Безжични слушалки водоотпорни спортови за игри
Спецификации на производот:1. Погон: 40мм2. Импеданса: 32 OHM3. Верзија на Bluetooth: Bluetooth v5.04. Фреквентен опсег за користење Bluetooth: 2,4 GHz5. Ниво на моќност: КЛАСА II6. Bluetooth растојание: 10 метри без бариери7. Фреквентен одговор: 20-20000Hz8. Со A2DP/AVRCP висококвалитетен стерео аудио пренос и протокол за далечинско управување9. Времето на полнење е околу 2 часа10. Времето за разговор е околу 10-12 часа11. Времето на музика е околу 10-12 часа12. Времето на мирување е околу 120 часа13. Капацитет на батеријата 250MAH14. Напојување за полнење: DC5V напојување [интерфејс со тркалезна дупка] (USB-порта за компјутер, полнач за мобилен телефон, полнач за автомобил)15. Компатибилни мобилни телефони: Компатибилен со 99% од мобилните телефони со функција Bluetooth на системите Android, Apple, Microsoft и Symbianпакет:Тежина на гол метал: 215 gТежина со пакување: 407грГолемина на кутијата за пакување: 8,8x17,3x16cmНето тежина на пакување: 18 кгБруто тежина на пакување: 19 кгГолемина на пакување: 55*50*46CMКоличина на пакување: 45PCS/CTN
Chat with Us

Испратете го вашето барање