За нас

ЗА НАС
Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd. (JGo накратко)

е иновативна компанија специјализирана за Android Smart Watch, Fitness Tracker, Smart Bracelet, Kids GPS Watch, Activity Tracker, Sport Watch, Fitness Watch, слушалки и производи за нега на постари лица. Имаме Р&Д тим од повеќе од 30 инженери и дизајнери кои се ангажирани во областа на часовникот и потрошувачката на електроника 5 до 10 години. Првичната намера на JGo е да создаде интелигентни производи кои се грижат и го штитат човекот. Сакаме да создадеме хуманизиран паметен часовник/тракер за фитнес кој ќе биде внимателен и внимателен и ќе се фокусира на искуството на корисниците. JGo многу се грижи за здравјето на корисниците, а нашиот паметен часовник/следач за активности внимателно ја следи вашата здравствена состојба, ги анализира вашите здравствени податоци и предупредува за потенцијални проблеми. JGo ќе прави постојани напори да ви обезбеди попаметни часовници за монитор за здравје. Паметната грижа за вас засекогаш!

ВИДЕА НА КОМПАНИЈАТА

Првичната намера на JGo е да создаде интелигентни производи кои се грижат и го штитат човекот.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

JGo ќе прави постојани напори да ви обезбеди попаметни часовници за монитор за здравје. Паметната грижа за вас засекогаш!

име на компанија:
Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd.
Име:
Jerry Yu
Е-пошта:
Телефонски:
+8617818566757
WhatsApp:
WeChat:
+8617818566757

АДРЕСА

Бр. 34, индустриска зона Дахе, улица Гуанху, округ Лонгхуа, Шенжен, Гуангдонг, Кина.

СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
Име
Е-пошта
содржина
Chat with Us

Испратете го вашето барање