Производи

Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd. (JGo накратко) е иновативна компанија специјализирана за паметен часовник со Android, фитнес тракер, паметна нараквица, детски GPS часовник, следење активност, спортски часовник, фитнес часовник, слушалки и производи за нега на постари лица. Имаме Р&Д тим од повеќе од 30 инженери и дизајнери кои се ангажирани во областа на часовникот и потрошувачката на електроника 5 до 10 години.


JGo DF67 4G паметен часовник Детски GPS WIFI видео повик SOS IP67 Водоотпорен детски паметен часовник за следење на камерата за деца
JGo DF67 4G паметен часовник Детски GPS WIFI видео повик SOS IP67 Водоотпорен детски паметен часовник за следење на камерата за деца.
JGo DF37 kids LBS локација, начин за лоцирање на деца, релгио паметен часовник со фитнес часовник SOS GPS SIM картичка
JGo DF37 kids LBS локација начин на релгио паметен часовник со лоцирање на деца со фитнес часовник SOS GPS SIM картичка.
Најновиот DF44 Детски паметен рачен часовник WIFI LBS Паметен часовник SOS Повик Пронаоѓач на локација Следење на локатор
Најновиот DF44 Детски паметен рачен часовник WIFI LBS Track паметен часовник SOS повици Пронаоѓач на локација Следач за лоцирање Бебе против изгубен монитор.
EL-B4 Жешка продажба Популарни слушалки BT 5.0 Удобни заштитни слушалки за уши Безжични слушалки водоотпорни спортови за игри
Спецификации на производот:1. Погон: 40мм2. Импеданса: 32 OHM3. Верзија на Bluetooth: Bluetooth v5.04. Фреквентен опсег за користење Bluetooth: 2,4 GHz5. Ниво на моќност: КЛАСА II6. Bluetooth растојание: 10 метри без бариери7. Фреквентен одговор: 20-20000Hz8. Со A2DP/AVRCP висококвалитетен стерео аудио пренос и протокол за далечинско управување9. Времето на полнење е околу 2 часа10. Времето за разговор е околу 10-12 часа11. Времето на музика е околу 10-12 часа12. Времето на мирување е околу 120 часа13. Капацитет на батеријата 250MAH14. Напојување за полнење: DC5V напојување [интерфејс со тркалезна дупка] (USB-порта за компјутер, полнач за мобилен телефон, полнач за автомобил)15. Компатибилни мобилни телефони: Компатибилен со 99% од мобилните телефони со функција Bluetooth на системите Android, Apple, Microsoft и Symbianпакет:Тежина на гол метал: 215 gТежина со пакување: 407грГолемина на кутијата за пакување: 8,8x17,3x16cmНето тежина на пакување: 18 кгБруто тежина на пакување: 19 кгГолемина на пакување: 55*50*46CMКоличина на пакување: 45PCS/CTN
JGo DF25 Анти-изгубено позиционирање часовник на рачен часовник Студентски картички Gps Tracker Детски тракер Часовник LBS GPS Tracking Smart Watch
JGo DF25 Анти-изгубено позиционирање часовник на рачен часовник Студентски картички Gps Tracker Детски тракер Часовник LBS Smart Watching GPS.
JGo DF70 SOS Детски будилник против изгубен далечински монитор Паметен часовник Мобилен телефон часовник 4G паметен часовник Андроид СИМ-картичка
JGo DF70 SOS Детски будилник против изгубен далечински монитор Паметен часовник Мобилен телефон часовник 4G паметен часовник СИМ-картичка на Android.
JGo Amazon топ продавач 2021 DF55 Smart Watch Sim 4g gps детски паметен часовник водоотпорна камера за повикување игри wifi sos
Најдобар продавач на JGo Amazon 2021 DF55 паметен часовник Sim 4g gps детски паметен часовник водоотпорна камера за повикување игри wifi sos паметен часовник за девојчиња, момчиња.
JGo Df39Z Трговија на големо 4G Wifi Најдобар дете Sos водоотпорен паметен часовник Gps Детски Gps часовник за деца Гледајте GPS Tracker
JGo Df39Z Трговија на големо со 4G Wifi Најдобар дете Sos водоотпорен паметен часовник Gps Детски GPS часовник за деца Гледајте GPS Tracker.
JGo Најновиот модел Детски часовник 4G GPS Детски паметен часовник Телефон водоотпорен СОС паметен часовник Бебешки часовник за момчиња и девојчиња
JGo Најновиот модел Детски часовник 4G GPS Детски паметен часовник Водоотпорен SOS паметен часовник Бебешки часовник за момчиња и девојчиња.
Водоотпорен IP67 4G WiFi GPS копче SOS паметен детски часовник со видео повик со HD
JGo 2021 Водоотпорен IP67 4G WiFi GPS СЛЕДЕЊЕ СОС копче паметни деца гледаат со видео повик HD.
JGo - најново мерење на температурата на телото со паметен часовник за 2022 година Тест на ЕКГ отчукувањата на срцето spO2 со повеќејазичен избор на паметен часовник Паметен часовник
Применетите технологии се користат за да се обезбеди најново мерење на температурата на телото со паметен часовник во 2022 година Тестот за срцев пулс на ЕКГ spO2 со повеќејазичен избор, перформансите на паметниот часовник се стабилни.
JGo - Висококвалитетно брзо инсталирање заменети силиконски ленти за часовници за Samsung Android Active 2 за Samsung часовник
Заменети силиконски ленти за часовници со висок квалитет и брзо инсталирање за Samsung Android Active 2 го поминаа строгото тестирање на квалитетот на националните авторитетни институции, сигурни перформанси, стабилен квалитет, обезбедување квалитет и уживаат добра репутација во индустријата. Затоа, може да се користи нашироко за Ленти и додатоци за паметни часовници.
Chat with Us

Испратете го вашето барање