Приспособени слушалки за игри Mi Air Tube Безжична функција за напојување без раце Слушалки за заби Стерео слушалки за уши Телефон T19
Главни продажни места:1. Нова надградена верзија, евтини импулсни модели2. Ново надграден двоен дигитален дисплеј + фенерче, без зголемување на цената3. Долна магацин + слушалки HD LED двоен дигитален дисплеј4. Со функција на фенерче за итни случаи, силно светло осветлување5.3000 mAh голем капацитет, за мобилен телефон
Амазон Hot TWS F9-5C безжични слушалки за слушалки со моќност од 2000 mah Слушалки за игри со спортска контрола на допир Airbuds X21 со микрофон
Главни продажни места:Голем капацитет од 1,8000 mAh и долго траење на батеријата2. Силна LED светилка, ја осветлува вашата ноќ3. LED дигитален екран против отсјај, точен приказ на моќност4. 360° фит и безболно носење5. Отворање и подигање во стил на сала
Слушалки H1 Pro TWS безжични Bluetooth слушалки Слушалки за игри Стерео бас со микрофон за намалување на шумот
Главни продажни места:1. План за игра со ниска латентност2. Рачка за слушалки со метална текстура3. Силиконски водоотпорен дизајн на копче4. Персонализиран дигитален приказ на долниот магацинСпецификации на производот:Верзија на Bluetooth: 5.1 (Акции 3015)Капацитет на батеријата за слушалки: 35 mAКапацитет на батеријата на долната преграда: 400 mAВреме на полнење: околу 60 минутиВреме на разговор: околу 4 часаВреме на играње: околу 4 часаВреме на мирување: околу 20 денаБрој на пати за полнење на слушалките: околу 8 патиBluetooth растојание: 10-15 метриКонтролен метод: контрола на копчињатаЗвучник: ¢10mm/32Ω композитен филмЧувствителност на прием: -94dBМикрофон: Силиконски микрофон 2718Класификација на бои: црна, белаТежина на слушалките: 10 GТежина на корпата за полнење: 50 GТежина на пакување со еден појас: 130 грГолемина на слушалки: 26,8*22*24,6ммГолемина на долната корпа: 69,3мм*51,1*29,2ммГолемина на кутијата во боја: 130*90*36ммКоличина по картон: 100 парчиња/картонГолемина на картон: 47,5*38,5*28,5CMНето тежина: 13,0 кг/кутијаБруто тежина: 13,8 кг/картон
Нова 2021 година TWS Bluetooth 5.0 слушалки со LED дигитален дисплеј Слушалки за во уво за игра со безжичен динамичен екран во боја
Главни продажни места:1. Bluetooth чип со ниска енергија2. Слободно менувајте ги режимите на игра со мала латентност3. Мултифункционален динамичен дисплеј со екран во боја4. 18650 голема батерија во преградата за полнење и поддршка за надворешна функција на енергетската банка5. Поврзете го Bluetooth-от на телефонот веднаш по отворањето на капакот6.CNC алуминиумски профил анодизирање, врвна изработка
Најновиот дизајн кутија за полнач од 4000 mAh Слушалки за игри со мала доцнење Слушалки за играње слушалки bluetooths twins tws слушалки M18 Pro со LED дисплеј
Главни продажни места:1. Професионален режим на игра, ултра ниска латентност2.3D опкружувачки звук, супер кул искуство со јадење пилешко3. Бинаурален повик, поддршка за префрлување господар-роб4. Интелигентно намалување на шумот, квалитет на звук со висока дефиниција HIFIБатерија со голем капацитет од 5,4000 mAh, долго траење на батеријата6. Соодветно е на ергономијата и технолошката естетика, компактен и лесен, совршено одговара на аурикулата
безжични слушалки T10 слушалки на допир слушалки за поништување шум, кутија за полнење 2000 mah, LED дисплеј без раце
Главни продажни места:1. Преграда за полнење + кул LED дисплеј на батеријата за слушалки2. Приспособливо персонализирано ЛОГО на екранотГолем капацитет од 3,4000 mAh за полнење на мобилен телефон4. Поддржете го префрлувањето господар-роб, без разлика на лево и десно уво5. Поддршка тип-c и микро интерфејс
Најнова TWS Qualcomm Qcc3040 True Stereo Earphone Version 5.0 Environmental Noise Concellation (ENC) 5 часа работа
Главни продажни места:1. Qualcomm QCC3040 Bluetooth 5.0 чип2. Намалување на шумот на повици со двоен микрофон3. Поддржете APTX квалитет на звук без загуби4. Поддржете брзо полнење од тип-C5. IPX5 водоотпорен, отпорен на прскање
Поништување шум од околината tws 5.0 паметна безжична блотаут слушалка на допир G009 со 4 микрофони
Главни продажни места:1. Qualcomm QCC3040 Bluetooth 5.0 чип2. Намалување на шумот на повици со двоен микрофон3. Поддржете брзо полнење од тип-C4. IPX5 водоотпорен, отпорен на прскање
Најдобро ново пристигнување Вистински безжични слушалки преносливи V5.0 слушалки за во уво Sport TWS фабричка цена за слушалки - JGo
JGo Најдобро ново пристигнување Вистински безжични слушалки Преносливи V5.0 слушалки за во уво Sport TWS Фабричка цена за слушалки - JGo,4. Услуга за клиенти: Вашето барање ќе биде одговорено во рок од 24 часа.Производот е енормно енергетски ефикасен - 80-90% од неговата енергија се претвора во светлина наместо во топлина. Тоа е исплатлива инвестиција и нуди големи придобивки за корисниците.
Најдобри безжични слушалки ANC слушалки буџетски слушалки за уши am fm Слушалки за поништување шум за игри и музика tws слушалки за уши
Главни продажни места:1. Намалување на шум од околината ANC, намалување на шумот на повик ENC2. Поддржува брзо полнење од тип-C3. IPX5 водоотпорен, отпорен на прскање4. Отворање и подигање во стил на сала5. Стилски и едноставен изглед
Трговија на големо T28 црна водоотпорна IPX5 спортски магнетни BT слушалки TWS слушалки за мобилни телефони со длабок бас
Главни продажни места:1. Преграда за полнење + слушалки HD LED дигитален дисплеј2. Полнење со три пина, попрецизно откривање на моќВграден звучник од 3,10 мм дупка за ослободување од притисок за подобрување на ефектот на бас4. Поддржете го префрлувањето господар-роб, без оглед на главните и помошните уши5. Поддржете брзо полнење на портата Type-c6. Повик за верност со висока дефиниција
G008 Безжични слушалки QCC3020 APTX USA чипсет за уво пупка IPX5 Слушалки со дијафрагма со графин со водоотпорна фреквенција
Главни продажни места:1. Qualcomm QCC3020 Bluetooth 5.0 чип2. Поддржете APTX аудио декодирање, квалитет на звук без загуби3. Отворање и подигање во стил на сала, дури и при отворање на капакот4. Поддржете брзо полнење од тип-C5. Поддржете го гласовниот асистент SiriСпецификации на производот:Верзија на Bluetooth: 5.0 (Qualcomm 3020)Капацитет на батеријата за слушалки: 50 mAКапацитет на батеријата на долната преграда: 350 mAВреме на полнење: околу 60 минутиВреме на разговор: околу 5 часаВреме на игра: околу 6 часаБрој на пати за полнење на слушалките: околу 4 патиBluetooth растојание: 15-20 метриКонтролен метод: контрола на копчеЗвучник: 6 мм звучник со целосна фреквенција со графин дијафрагмаЧувствителност на прием: -42dBМикрофон: Силиконски микрофон 2718Фреквенција: 20-20 KHzВредност на оми на импеданса: 16Номинална моќност на звучникот: 3mW.боја: црнаТежина на слушалките: 7,5 gТежина на пакување со еден појас: 120 грГолемина на слушалки: 28*15,5*24ммГолемина на долната корпа: 69,2*38,8*30,6ммГолемина на кутијата во боја: 130*90*40ммКоличина по картон: 100 парчиња/картонГолемина на картон: 47*39*29,5CMНето тежина: 12,0 кг/картонБруто тежина: 12,3 кг/картон
Chat with Us

Испратете го вашето барање