Pse të zgjidhni JGO?

Pse të zgjidhni JGO?

JGo do të bëjë përpjekje të vazhdueshme për t'ju ofruar ora më të zgjuara të monitorimit të shëndetit. Kujdesi inteligjent për ju përgjithmonë!

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+8617818566757

telefon:

+8617818566757

WhatsApp:

+8617818566757

WeChat:

+8617818566757
Dërgoni kërkesën tuaj

1.P:A mbështetni shërbimet me porosi?

  A: Po, sigurisht. Ne mund të ofrojmë logon e markës, kutinë e dhuratave, manualin e përdoruesit dhe shërbime me porosi të APP-së. Shërbime të ndryshme me porosi me kërkesa të ndryshme MOQ.

LOGO-ja juaj mund të gdhendet me lazer në orë për një porosi të vogël.

 

2.Q: Cili është MOQ juaj? A mundem përzieni stilet dhe ngjyrat?

  A: 1000 copë. Për bashkëpunimin e parë, porosia juaj e vogël (100 copë dhe më shumë) është e pranueshme, por çmimi do të jetë pak i lartë në bazë të sasisë suaj.

Po, ju mund të përzieni ngjyrat për çdo model dhe stile të ndryshme.

 

3.P: Sa është koha e dorëzimit?
 A: Për produktet që janë në magazinë, ne mund t'i dërgojmë brenda 3 ditë pas marrjes  pagesën tuaj. Për porosi me porosi, sasi brenda 2000 copë, koha e prodhimit është 15-25 ditë pasi të gjitha detajet janë konfirmuar. 

 

4. Pyetje: Sa kohë është garancia për cilësinë e produkteve tuaja?

   A: Ne ofrojmë një vit garanci për cilësinë e fabrikës.

 

5.P: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

  A: 50% depozitë TT + 50% bilanci TT përpara dërgesës.


Shtoni një koment
NA KONTAKTONI

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani

Emër
E-mail
Përmbajtje
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj