JGo - New Arrivals 2020 T5 Мерење на температурата на телото Термометарски нараквица меѓународен големопродажен монитор за отчукувањата на срцето Паметна нараквица

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Боја:
Црното
Сина
Црвено
испорачување:
Поддршка на морски товар · Копнеен товар
Прилагодување:
Приспособено лого (мин. нарачка: 1000 парчиња) , Прилагодено пакување (мин. нарачка: 1000 парчиња) , Графичко прилагодување (минимална нарачка: 1000 парчиња)
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Технологиите се надградени од нашиот технички персонал за да се забрза нашиот производствен процес, да се намалат трошоците и да се подобри вредноста на производот. Врз основа на тие предности, New Arrivals 2020 T5 за мерење на температурата на телото термометарски меѓународен монитор на срцевиот ритам на големо е супериорен во полето(и ) на паметни часовници.
Испратете го вашето барање

Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd. е возбудена што ќе го направиме нашиот термометар за мерење на температурата на телото New Arrivals 2020 T5, меѓународен монитор на срцевиот ритам на големо, широко познат на пазарот. Производот е резултат на нашиот вреден персонал и силни технички способности. Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd. е посветена на обезбедување дека добивате услуга од врвна класа, секој пат. Shenzhen Jiagou Technology Co., Ltd. ќе продолжи да усвојува научни и напредни маркетинг стратегии за да се фокусира на проширување на пазарот, формирајќи целосна продажна мрежа низ целиот свет. Покрај тоа, ќе посветиме повеќе внимание на собирањето таленти, обезбедувајќи дестилација на иновативна и конкурентна мудрост за долгорочен развој на нашата компанија.

Име на брендот:OEMБрој на модел:JGo-T5
Место на потекло:Гуангдонг, КинаТип на приказ:IPS
Резолуција на екранот:320x240Екран:< 2"
Боја на екранот:БојаКарактеристика:wifi, екран на допир
Оперативен систем:ANDROID, IOSКамера:Нема камера
Дизајн:БарТип на движење:Електронски
Материјал за лента:TPUМатеријал за куќиште:Пластика + нерѓосувачки челик
Функција:ТЕРМОМЕТАР, будилник, резерва за напојување, тракер за спиење, следење на фитнес, пасометар, потсетник за повици, потсетник за пораки, следење на отчукувањата на срцето, прозорец со перспектива, 24 часовна инструкцијаТип:часа Континуирана HR нараквица
Големина:48*12*10,8ммТежина:25,5 гр
Големина на екран:1,14 инчиДефиниција:240*210
Систем:Android 4.4/IOS8.4 и погореАпликација:Wearfit2.0
Време на мирување:10 денаЈазик:Англиски, француски, германски, јапонски, шпански, италијански, руски, виетнамски
Гаранција:12 месециСертификација:це

Паметен часовник за мерење на телесна температура T5 со ново пристигнување од 2020 година со ЕКГ здравствен монитор за спортски паметни часовници со нараквица

Спецификации

Тип

Детали

Опис

Структура

Тип

часа Континуирана HR нараквица

Големина

48*12*10,8мм

Тежина

25,5 гр

Екран за прикажување

Големина на екран

1,14 инчи

Дефиниција

240*210

Батерија

Големина

341423

Капацитет

130 mA

Материјал

Тело

PC

Основна школка

 

Бенд

TPU

Хардверска спецификација

Тип

Детали

Опис

Процесорот

Тип

HS6620

Пулс

Континуирано HR

WK1069

RAM меморија

SRAM

64 KB

ROM Flash

Блесок

512 KB

Сензор за забрзување

Г-сензор

3 Оска

Вибрирајте

Мотор

Мотор за лепенка

Bluetooth

Вграден

FPC антена

Интерфејс за полнач

Вклучи напојување

USB полнач

Клуч

Екран на допир

Едно притискање

Андроид

Системска верзија

Над 4.4

iOS

Системска верзија

Над 8,4

 

 

Пакување& испорачување

 

1. ИСПОРАКА ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)

2. Сите производи се на залиха, ве молиме само купете. Сите нарачки се обработени во рок од 48 часа по верификацијата на плаќањето.
3. Ве молиме проверете дали вашето име и адреса се точно на aliexpress, погрешна адреса или случај на име рушење или непримање ќе биде одговорност на купувачот.
4. ВРЕМЕ НА ТРАНЗИТ НА УСЛУГА е обезбедено од превозникот и ги исклучува викендите и празниците. Времето на транзит може да се разликува, особено за време на празничната сезона.
5. Време на испорака:Според количината на вашата нарачка, обично во рок од 15 дена(Просечното време на пристигнување за вашата референца)

 

Нашите услуги

 

OEM:

1. Печатење на лого на куќиште
2. Прилагодете го пакетот
3. Приспособување на софтвер: слика за подигнување, анимација за подигање, интерфејс, стартер, апликација, функција


ODM:
1. PCBA Desgin
2. Домување Desgin
3. Прилагодување на софтвер

 

Комуникација:

1. Ние гарантираме 100% задоволство на клиентите. Ако вашиот предмет не е како што е опишан или не е погрешен кога ќе го примите, ве молиме само да не известиме.
2. Ве молиме слободно контактирајте не со какви било коментари, прашања или предлози што можеби ги имате, со задоволство ќе ви помогнеме.
3. Поради временска разлика, можеби не можеме веднаш да ви одговориме, но ќе ви одговориме со 24 часа, без викенди и празници.
 
Повратни информации:
Одржуваме високи стандарди на извонредност и се стремиме кон 100% задоволство на клиентите! Повратните информации се многу важни Бараме веднаш да не контактирате пред ни давате неутрални или негативни повратни информации, за да можеме задоволително да одговориме на вашите грижи.
Информации за компанијата

 

 

 

Најчесто поставувани прашања

1. Кој е вашиот MOQ?
---MOQ обично е 1000 парчиња за нарачки на големо
2. Какви видови пакувања обично користите за овој производ?
---Уобично ние нудиме пакување на кутија во боја
3. Колку време е потребно за да се произведе откако ќе се направи нарачка?
---Тоа зависи од обемот на нарачката.Повеќето онлајн нарачки за големопродажба ги испраќаме во рок од 7 дена откако ќе добиеме уплата.
4. Кои начини на плаќање ги прифаќате за целосната нарачка?
--Можеме да прифатиме T/T или налозите за гаранција за трговија.
5. Дали можете да пренесувате брод до врата директно до центар за исполнување на FBA?
--Тоа се нашите врвни предности
6. Дали е можно да го ставиме нашето лого на вашиот производ или пакување на производот?
---Мислам дека ставањето на логото на нашето пакување е изводливо. Можеме да ја направиме и бесплатната етикета или налепницата за логото за вас на пакувањето по бесплатна цена
7. Зошто нашите клиенти не избраа нас?
---Одговори< 10 часа.
Време на испорака> 99%.
Контрола на квалитет> 99%
Услуга по продажбата> 99%
100% КК инспекција Пред навремена испорака на стоката.

Телефон:
+8617818566757
Е-пошта:
Телефонски:
+8617818566757
WhatsApp:
WeChat:
+8617818566757
Додај коментар
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.
Изберете друг јазик
English
Polski
Nederlands
اردو
Українська
日本語
Deutsch
Português
русский
العربية
français
Español
हिन्दी
Română
मराठी
Монгол
Bahasa Melayu
Қазақ Тілі
Basa Jawa
ქართველი
հայերեն
Hrvatski
Македонски
עִברִית
Gaeilgenah
Suomi
Sundanese
bahasa Indonesia
ภาษาไทย
Pilipino
Tiếng Việt
Xhosa
Zulu
dansk
Català
বাংলা
български
čeština
Latin
lietuvių
Ελληνικά
한국어
italiano
Slovenčina
Türkçe
svenska
Magyar
Shqip
Тековен јазик:Македонски
Chat with Us

Испратете го вашето барање