Our offer of Allweyes AI boasts AI control with extraordinary efficiency.
Јазик

JGO обичај нов бренд Видео повик Гласовни монитор Деца 4G паметен телефон часовник.

JGO обичај нов бренд Видео повик Гласовна монитор Деца 4G паметен телефон часовник
Спецификација
Главна притисни функција: 4G.  НЕТ КОМ, HD слика, Android интелигентен систем
Функција за повик: Гласовен повик, видео повик (апликација)
Приказ на часовникот:Дигитален часовник
Чет: Гласовен разговор во реално време
Повторно:Историја песна репродукција
Фотографија:Види може да фотографираат самостојно
Далечинско фотографирање:Апликацијата може да го контролира часовникот за да фотографира
Безбедна област: Интелигентно предупредување за електронска ограда
СОС за помош: Еден допир SOS повик за помош,
    Три SOS семејство броеви
Следење на глас:Далечински тивок повик за следење
Класа распоред картичка:Поставете курс за една недела
Непречено време:Ве молам, не ме вознемирувајте додека студирате!
Зелен заштитен ѕид:Филтрирајте непознати броеви и информации
СМС потсетник:Потсетник за ниска батерија, SOS потсетник
Телефонска книга: Поддршка
Далечински исклучување:Спречи злонамерни исклучување
Љубовна награда:Бебе е одлично. Му даде пет ѕвезди
Во потрага по часовници:Паметна локација во секое време, насекаде
Темпо земање:Поддршка
Гледајте будилник:Три групи на часовник будилник
Скенирање QR код со прелистувач скенирање функција, iOS систем App Store пребарување "Setracker2" преземање
Системски барања: Компатибилен со ISO или Android
Хардвер платформа:9820E.
Комбинација на меморија.4GB + 512MB.
Локација: LBS + GPS + WiFi повеќе локации
АнтенаGSM: 900/1800.

TDSCDMA; B34 / B39.

WCDMA: B1.

TDD-LTE: B38 B39 B40 B41 

FDD-LTE: B1 B2 B3 B5 B7 B8
Резолуција на екранот240 * 240.
Големина на екран 1.4 инчи
Екран на допирОгс
Капацитет на батеријата680mah.
Време на подготвеност70 часа (лабораториски тест податоци)
Работно време48 часа
Физички копчиња1 (POWER ON / SOS / HOME)
Фотографија Поддршка, 30W.
SIM картичкаНано SIM картичка
Рог916.
јазикМултинационална опција
МоторИзборен
Полнење интерфејсМикро USB / магнетна атракција
Водоотпорна оценкаIP67.

Телефон:
+8617818566757
Е-пошта:
Телефонски:
Jerry Yu
WhatsApp:
WeChat:
+8617818566757
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English English Polski Polski Nederlands Nederlands اردو اردو Українська Українська 日本語 日本語 Deutsch Deutsch Português Português русский русский العربية العربية français français Español Español हिन्दी हिन्दी Română Română मराठी मराठी Монгол Монгол Bahasa Melayu Bahasa Melayu Қазақ Тілі Қазақ Тілі Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი հայերեն հայերեն Hrvatski Hrvatski Македонски Македонски עִברִית עִברִית Gaeilgenah Gaeilgenah Suomi Suomi Sundanese Sundanese bahasa Indonesia bahasa Indonesia ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa Zulu Zulu dansk dansk Català Català বাংলা বাংলা български български čeština čeština Latin Latin lietuvių lietuvių Ελληνικά Ελληνικά 한국어 한국어 italiano italiano Slovenčina Slovenčina Türkçe Türkçe svenska svenska Magyar Magyar Shqip Shqip
Тековен јазик:Македонски